«Фрайбург» – «РБ Лейпциг»: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:00, 21 тра 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Фрайбург» – «РБ Лейпциг» у фіналі Кубка Німеччини.

Обговоримо фінал Кубка Німеччини, у якому «Фрайбург» зіграє з «Лейпцигом». Вийшла досить несподівана пара. Думаю, що тут чекали побачити когось із грандів. Мені здається, що «Лейпциг» починає прописуватися до провідних команд Німеччини.

Не вдалося в єврокубку пройти так далеко, як вони хотіли, але може взятися трофей. Для Тедеско це дуже важлива історія. Думаю, він давно готується до цього матчу.

«Фрайбург» – це завжди складний суперник, особливо у форматі одного матчу. Ця команда здатна обіграти будь-якого суперника у рамках одного матчу. Але на цю гру «Лейпциг» налаштовується вже місяць. Думаю, що всі можливості виграти є, тому що гравця «Лейпцига» Нкунку було названо найкращим футболістом Бундесліги.

«Лейпциг» має все, щоб поставити крапку в цій грі. Головне спробувати переграти «Фрайбурґ» тактично, бо це дуже неприємний суперник.

Думаю, що «Лейпциг» виграє, причому в основний час. Затягувати матч із «Фрайбургом» не має жодного сенсу. Потрібно брати все одразу — 1,98 коефіцієнта на перемогу «Лейпцига». Впевненість у прогнозі – 8 за 10-бальною системою.

Ординар: Програш
Кубок Німеччини
21:00/21 тра
«Фрайбург» - «РБ Лейпциг»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
295
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі