«Фрайбург» – «Кельн». Прогноз і ставка Олексія Андронова

16:30, 31 сер 2019
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Фрайбург» – «Кельн» в 3-му турі німецької Бундесліги сезону-2019/20. Зустріч відбудеться в суботу, 31 серпня, на стадіоні «Шварцвальд» у Фрайбурзі. Наш експерт в майбутньому матчі ставить на те, що буде нічия.

Тут той випадок, коли, на мій погляд, можна спробувати зловити конкретний результат. Команди досить рівні за силою, можна порівняти по тій грі, яку вони показали в перших турах.

Думаю, що коефіцієнт 3,42 на нічию в даній ситуації дуже хороший. Тим більше, що «Кельн» прекрасно розуміє: для нього нічия у Фрайбурзі буде хорошим результатом. Ну а у «Фрайбургу» немає тієї атакувальної міці, того атакувального потенціалу, які б дозволили йому впевнено обіграти «Кельн».

Так що пропоную ставити на нічию з коефіцієнтом 3,42.

Ординар: Програш
Бундесліга 2019/20. 3-й тур
16:30/31 сер
«Фрайбург» - «Кельн»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від «Мелбет» на перший депозит до 2900 грн
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора «Мелбет» пропонує новим клієнтам отримати до 2900 грн на перший депозит. Для цього потрібно зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 42 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2900 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0