«Фламенго» – «Америка Мінейро»: прогноз і ставка Роберто Моралеса

01:00, 26 чер 2022
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч бразильської Серії А «Фламенго» – «Америка Мінейро».

Ще півроку тому ми б з вами просто не звернули уваги на такий матч, але нині інші справи – зовсім пробленим у поточному сезоні виглядає монстр «Фламенго», який наблизився до ігрової депресії. Лише зрідка нагадуючи себе зразка минулих чемпіонатів, де “рубро-негро” боролися за усі перемоги. У шести останніх матчах в усіх турнірах «Фла» програв п’ять разів, два останні матчі були програшами найголовнішому за бюджетом конкуренту в країні «Атлетіко Мінейро».

«Амеріка Мінейро» традиційний боєць за виживання, але волею долі нині команда прямий конкурент «Фла». З чотирьох останніх матчів команда тричі програла і з «Флуміненсе» зіграла у нічию.

Ставка – перемога «Фламенго» і обидві команди заб’ють.

Ординар: Програш
Бразилія. Серія А
01:00/26 чер
«Фламенго» – «Америка Мінейро»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
416
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі