«Фіорентина» – «Дженоа»: прогноз і ставка. Аутсайдери поборяться за очки

21:45, 07 гру 2020
Грає
У заключному поєдинку 10-го туру Серії А стосунки з’ясують команди, які перебувають в нижній частині таблиці – «Фіорентина» та «Дженоа». Обиді команди зараз перебувють в скрутному становищі, опинившись в низу таблиці, тому команди будуть намагатись зачепитись за очки, а отже така гра повинна подарувати нам голи.

«Фіорентина»  останніх турах виступає погано, команда не виграє вже 4 матчі, 3 з яких програли. Через такі результати вони і опинились на 17-й сходинці, випереджаючи на 2 бали зону вильоту.

«Дженоа» у ще гіршому положенні, вони виграли лише раз за 9 матчів, і було це  1-у турі проти «Кротоне», і після цього команди взяла лише 2 очки. Зараз вони передостання команда ліги з 5-а очками.

У обох команд є проблеми, і ця гра чудова можливість виправити жахливу статистику останніх турів, адже обидві команди зараз практично рівні по грі, і мають однакові шанси на перемогу. Тому, очікую, що гра двох аутсайдерів, які будуть боротись за важливі очки повинна подарувати голи, отже чекаємо на «верховий» поєдинок.

Ординар: Програш
Серія А
21:45/7 гру
«Фіорентина» - «Дженоа»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші* бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки і грати в улюблені ігри, в той час як в прогресбарі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
470
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0