Фінляндія – Україна. Прогноз Тараса Пруського

19:00/11 чер '17
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Тарас Пруський зробив прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу між Фінляндією та Україною. Прогнозист очікує, що Україна переможе та не пропустить.

Черговий етап кваліфікації ЧС-2018 у якому зійдуться збірні Фінляндії та України пройде на стадіоні із назвою «Ratinan Stadion».

Команда України на даний момент займає третю позицію із восьма очками (2 перемоги, 2 нічиї та 1 поразка) та має ще всі шанси вийти на першу позицію. Збірна Фінляндії стартувала не найкращим чином, що привело до передостатньої позиції  (1 нічия та 4 поразки) всього із одним очком, розділяючи остатнє місце зі збірною Косово.

Хотілось би сказати, що на даний момент обидві команди грають не найкращим чином, про що говорить перемога Мальти (182 місце у рейтингу ФІФА) над Україною (37 місце у рейтингу ФІФА) та нічийний результат Фінляндії (108 місце у рейтингу ФІФА) з Ліхтенштейном (186 місце у рейтингу ФІФА).

Від даного матчу я очікую, що господарі не зможуть забити гостям та загалом гра не буде результативною, а для ставки хорошим варіантом виглядає – «Україна переможе та не пропустить» за коефіцієнт 2,5.

Ординар: Програш
Кваліфікація до ЧС-2018
19:00/11 чер
Фінляндія - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0