Фінляндія – Україна: прогноз і ставка Вадима Скічка

19:00, 09 жов 2021
Найважливіший матч осені для обох збірних. Переможець, якщо такий буде, зробить великий крок в напрямку до виходу з групи принаймні з другого місця. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко чекає на не надто привабливий матч.

Нейтральним вболівальникам гра у Гельсінкі навряд сподобається. Надто висока відповідальність і тиск результату. Передбачаю купу боротьби та зіткнень. Бачили прес-конференцію Петракова? Приблизно такою ж буде гра. Від фінів теж не варто чекати феєрії – вісім їхніх попередніх матчів були «низовими». Щось подібне слід чекати й у суботу.

Збірна України останнім часом надто часто вигравала перші тайми: Чехія, Франція, Казахстан. Далеко не завжди це було відображенням подій на полі та свідченням переваги «Жовто-синіх». У Гельсінкі буде обережність, до того ж від обох команд. Сім попередніх домашніх матчів збірної Фінляндії у перших таймах закінчувалися 0:0. У Києві все вирішилося під кінець матчу. Вважаю, так само буде і цього разу.

Ординар: Програш
Кваліфікація на ЧС-2022
19:00/9 жов
Фінляндія - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
225
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі