Фінляндія – Україна: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

19:00, 09 жов 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч кваліфікації чемпіонату світу – 2022 Фінляндія – Україна.

Я поважаю Петракова за впертість, він має свій ігровий стиль. Однак, скажу чесно, що сумніваюся в перемозі збірної України у Фінляндії. Не бачу передумов для такого результату. Немає цілої групи футболістів, і гравці взагалі ще не до кінця розуміють вимоги наставника. Не вірю, що в такій ситуації вдасться перемогти. Не здивуюся черговій нічиїй чи навіть поразці.

Якщо на юнацькому віці авторитарне управління чи жорсткість спрацьовує в педагогічній справі, то в Європі в команді майстрів на високому рівні щось подібне сприймається як кам’яний вік. На жаль, цього нікому не доведеш. Особливо Петракову. Тренер має усталені погляди та думки, тому пробувати щось змінювати – це невдячна справа. Це ніколи не зміниться.

Якщо такий образ дасть результат, тоді всі скептики мовчатимуть у ганчірочку. Якщо ні, тоді наставника пошматують як мавпа газету. Петраков знав на що йде. Втім, прогнозую, що збірна Фінляндії не поступиться вдома українській команді.

Читайте повну версію інтерв’ю В’ячеслава Заховайла до матчу Фінляндія – Україна

Ординар: Програш
ЧС-2022. Кваліфікація
19:00/9 жов
Фінляндія - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
20
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі