Фінляндія – Україна: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:00, 09 жов 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч кваліфікації чемпіонату світу 2022 року Фінляндія – Україна.

Ані права на похибку, ані кроку назад збірна України дозволити собі вже не може. Усі свої нічиї вона вже відіграла й усі дозволені очки втратила. Далі мусять бути лише перемоги, аби зберігати шанс на чемпіонат світу.

Фіни – непрості суперники у нинішніх реаліях. Попри усі кадрові втрати, а їх там чимало. Сам концепт гри команди напрочуд адаптований до сучасних вимог футболу. Це те, що нелегко дається нашим хлопцям у переході на гру з трьома центрбеками. Тим не менш індивідуально «синьо-жовті» все ж переважають опонента. І в момент, коли на кін стає абсолютно все, внутрішня мотивація передусім і керує кожним окремо.

На це сподіваюсь і я з вірою, що вдасться повторити результат 4-річної давнини. Я тоді став очевидцем перемоги у Тампере – важкої, на жилах. А цього разу інакше й бути не може. Варто бути готовим до труднощів і боротись десь за межею власних можливостей. Але лише за результат. А він вважатиметься прийнятним лише у випадку перемоги.

Ординар: Виграш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
19:00/9 жов
Фінляндія – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі