Фінляндія U-19 – Норвегія U-19. Прогноз і ставка Вадима Скічка

18:30/19 лип '18

Дві скандинавські команди між собою з’ясовуватимуть хто ще матиме шанс на участь у плей-оф юнацького євро. У першому турі обидві команди поступилися своїм опонентам і більше права на помилку не мають. Якщо порівнювати перформанс норвежців і фінів у перших іграх на турнірі, то журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко схиляється до успіху Норвегії.

Норвежці створили купу проблем португальцям і хоча програли можуть нарікати на невезіння. Один тільки Холанд тричі влучив у каркас воріт, а загалом збірна Норвегії видалася дуже організованою та дисциплінованою командою. У прогнозі до їхньої гри проти Португалії я зазначав, що Норвегія обов’язково набере свої очки на цьому Євро. Зараз саме час! Зустріч із фінами, які потрапили на ЧЄ лише завдяки статусу господарів – це шанс на перенесення вирішення долі плей-оф на фінальний матч у групі з італійцями. Звісно, у разі перемоги зараз над Суомі.

Я був дуже здивований манерою гри Італії у матчі з Фінляндією, тому нехай вас не вводить у оману мінімальна перемога «Адзурріні». Фіни, звичайно, не були солодкою булочкою, але їхня мінімальна поразка у першому турі є більше наслідком марнотратної та досить обережної гри суперника, а не їхньої власної сили. У битві двох географічних сусідів я оберу норвежців, адже для мене вони були переконливіші на цьому ЧЄ. Їм необхідно перемагати та ще поборотися за вихід з групи.

Ординар: Виграш
Євро U-19
18:30/19 лип
Фінляндія U-19 - Норвегія U-19
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0