«Фінікс Санз» – «Мілуокі Бакс»: прогноз і ставка. Арізонська вечеря «Оленям» не до смаку

04:00, 18 лип 2021
Незважаючи на не саму яскраву вивіску в фіналі, інтрига тільки починає набирати обертів. «Бакс» повернулися, зрівнявши рахунок і тепер психологічна перевага на їхньому боці. Подивимося, чи вдасться їм перенести той самий необхідний імпульс на гостьову битву.

Четвертий матч серії вирівняв ситуацію і у баскетбольних фанатів є всі шанси побачити війну за чемпіонські гайки в семи поєдинках з максимально закрученим сюжетом. П’ята зустріч відбудеться на арені «Сонячних», де місцева банда на чолі з Крісом Полом та Девіном Букером грає з особливою зарядженістю, в той час як гості з Вісконсіна в виїзних іграх показують себе не з найкращого боку.

Що здивувало в двох попередніх матчах на паркеті «Мілуокі», так це провал одного з лідерів й головного ментора «Санз» Кріса Пола. Його помилки в кінцівці минулого протистояння і зумовили загальний підсумок й окрім його невпевненої гри, «Фінікс» діяв жахливо на щиті в обороні, дозволяючи опонентові реалізовувати позамежну кількість (як для фіналу) очок другого шансу та водночас здійснював безліч втрат по ходу всього поєдинку, яких піднакопичилось цілих 17 проти 5 у суперника.

У домашніх умовах від такого гравця, як Пол варто чекати реабілітації. Для нього це ледве не остання спроба стати чемпіоном асоціації і саме зараз настає ключовий момент всього сезону. Від його дій залежить злагодженість команди в цілому. Кріс – двигун та головний розпасовщик в стані арізонців. Він здатний вміло стягувати на себе по два опонента й відразу ж скидати на вільного партнера, в зв’язку з чим в графі передач у нього часто миготять двозначні цифри.

Цікаво, що у фінальній серії Пол ще жодного разу в розділі асистів не долав позначку в дев’ять передач. Проти «Кліпперс», «Денвера», «Лейкерс», раз-другий даний бар’єр брався – від 11 до 15. Найвірогідніше, у плані очкового багажу основну частину балів наколотять такі персонажі як Букер, Ейтон та Бріджес, а ось від Кріса чекаю вмілого диригування в атаці й поряд з його прекрасним баченням майданчика, кількість асистів з його боку буде більш ніж у достатній кількості. У найвідповідальніший момент на дабл-дабл лідер «Санз» напрацювати цілком здатний.

Ординар: Виграш
НБА. Плей-оф. Фінал
04:00/18 лип
«Фінікс Санз» – «Мілуокі Бакс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
НБА. Плей-оф. Фінал
04:00/18 лип
«Фінікс Санз» – «Мілуокі Бакс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі