Фінал Кубку Туреччини. «Дарюшшафака» — «Фенербахче». Прогноз Олександра Прошути

18:30, 21 лют 2016

 Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», дає свій прогноз на фінальний матч Кубку Туреччини. 

Кубковий уік-енд досяг своєї кульмінації: сьогодні в багатьох європейських країнах розіграють кубкові трофеї. Одна з головних ліг Європи, турецька, власний фінал проводить в Бурсі. Сьогодні в ньому зіграють «Дарюшшафака» та «Фенербахче».

Шлях колективів до фіналу не був простим. «Фенербахче» довелося зламати опір «Каршіяки», яка в перший день «вісімки» прибрала з пробігу «Анадолу Ефес», топ-фаворита змагання. «Дарюшшафака» дуже легко подолала «Трабзонспор» в чвертьфіналі, а в драматичному півфіналі не без проблем переграла «Банвіт». Для «біло-зелених» сам факт виходу до фіналу вже є значним успіхом, утім прогресивний проект рітейл-гіганту «Догюш Груп» навряд планує спинятися.

Але для оцінки шансів команд варто згадати ще й те, як вони виступають в Євролізі. «Фенербахче» – беззаперечний лідер своєї групи, сім перемог у сімох зустрічах – «Дарюшшафака» поки що перемагала лише раз, граючи в тій же ж групі. Очний матч не був простим для фаворита, але перестрілку (200 очок на дві команди без додаткових таймів) виграв саме «Фенер».

Вважаю, що «Фенербахче» переможе і сьогодні. Команда Желько Обрадовіча на піку форми, «Дарюшшафака» не має інструментів, щоб спинити пару Весели-Юдо, та й інші лідери «синьо-жовтих» знаходяться в гарній формі. Букмекерська контора Pari-Match пропонує нам фору в 7,5 очок на перемогу «Фенербахче» – гадаю, цим хлопцям до снаги виграти значніше.

Також поставимо на індивідуальний тотал центрового «Фенербахче» Яна Весели: незважаючи на невеличкий спад останніх двох тижнів особисто для нього, забити 13 очок в команді без яскравих рім-протекторів він більш ніж здатен. В Євролізі він норми з цим суперником пробивав. Знову ж, орієнтуємося на Pari-Match.

Ординар: Програш
Кубок Туреччини
18:30/21 лют
«Дарюшшафака» — «Фенербахче»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Кубок Туреччини
18:30/21 лют
«Дарюшшафака» — «Фенербахче»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0