Фінал Кубку Іспанії. «Гран Канарія» — «Реал». Прогноз Олександра Прошути

20:00, 21 лют 2016

 Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», дає свій прогноз на фінальний матч Кубку Іспанії з баскетболу. 

В фінальному матчі Кубку Короля Іспанії зійдуться «Гран Канарія» та «Реал» – вперше за декілька років ми не побачимо «Ель Класіко» між королівським клубом та «Барселоною».

На заваді цьому ще в перший день «вісімки» стала сама «Барселона», яка поступилася «Більбао». «Гран Канарія» спромоглася на два подвиги за три дні: спершу вибила з дистанції лідера чемпіонату Іспанії, «Валенсію», а вчора ліквідувала 12-очковий гандикап у другій половині матчу проти усе того ж «Більбао». Можна сміливо казати, що команда з островів вже стрибнула вище голови, показавши неймовірну витримку та волю до перемоги.

«Реал» в перший день перестріляв «Фуенлабраду», після чого поховав надії на перемогу в турнірі для «Басконії». Серхіо Юль провів неймовірну кінцівку зустрічі, набрав шість очок поспіль за дві хвилини та буквально витягнув «Реал» до фіналу.

Сьогодні хлопці Пабло Ласо не мають права на помилку. «Реал», після поразки від «Басконії» в Євролізі, заграв доволі впевнено, прогрес команди продовжується. Перемога в Кубку Короля в останні роки була для «Реалу» моментом, з якого починається успішній сезон. Звичайно, «Гран Канарія» чинитиме гідний опір, Аїто Гарсія Ренесес має широкий вибір гравців, але мені здається, що спинити «Бланкос» «Канарії» не вдасться.

Між форою та тоталом «Реалу» я все ж оберу тотал – напад команди Ласо в останні тижні грає майже без збоїв. Букмекерська контора William Hill пропонує нам 86,5 пунктів для «Реалу» – непогано.

Також, за традицією, запропоную вам індивідуальний тотал одного з гравців – зіграємо перевіреного в європейських боях Густаво Айона. Мексиканець проводить фантастичний сезон, грає дуже стабільно, партнери це розуміють, часто знаходячи його передачами. Захист «Гран Канарії» під кільцем не є дуже міцним, тому Айону до снаги забити 12 та більше очок. Тут орієнтуймося на Pari-Match.

Ординар: Програш
Кубок Іспанії
20:00/21 лют
«Гран Канарія» — «Реал»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Кубок Іспанії
20:00/21 лют
«Гран Канарія» — «Реал»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0