Філіп Кольшрайбер – Фабіо Фоньїні. Прогноз Ганни Чакветадзе

15:30/22 жов '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Філіп Кольшрайбер – Фабіо Фоньїні в півфіналі турніру серії ATP «Кубок Кремля», який проходить в Москві. Зустріч відбудеться днем в суботу. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде зіграно три сети.

Дуже цікавий півфінал. Досить кваліфіковані гравці, які вміють показувати хороший теніс. У Кольшрайбера перевага в особистих зустрічах над Фоньїні – 4:1. І не буде у Фоньїні легкого життя, як в матчі з Рамосом, який, згадавши про рахунок особистих зустрічей (0:8), до початку матчу програв. У той же час, як мені здається, Фоньїні хороший теніс показує, він зараз дуже небезпечний. Але, в цілому, Фоньїні і Кольшрайбер грають в схожому стилі. Не можна сказати, що вони володіють якоюсь нелюдською силою.

Так, обидва здатні грати різко, швидко, виконувати цікаві удари, змінювати ритм. Мені здається, що зустріч повинна затягнутися, довго хлопці будуть «катати». Кожному хочеться в кінці не найбільш вдалого сезону виграти титул. А зараз і у того, і в іншого є відмінний шанс. Так що ставлю на те, що в матчі буде зіграно три партії.

Ординар: Програш
Турнір ATP. «Кубок Кремля». півфінал
15:30/22 жов
Філіп Кольшрайбер - Фабіо Фоньїні
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0