«Філадельфія» — «Торонто»: прогноз та ставка. «Сіксерс» не встоять перед канадцями

02:00, 12 лис 2021
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Філадельфія 76» прийматиме «Торонто Репторз».

«Філадельфія»

У складній ситуації опинилася «Філадельфія», якій після поразки в рідних стінах від «Мілуокі» наступного дня доведеться грати проти «Торонто», а склад команди Дока Ріверса максимально знекровлений. Не зіграє Ембіід, Харріс, як і раніше, не готовий виходити на паркет і Бен Сіммонс. Проти «Бакс» «76-ті» грали вісьмома баскетболістами. Вдома «Сіксерс» програли вже два матчі поспіль, але складно зрозуміти, за рахунок яких ресурсів буде дано бій гостям з Канади.

«Торонто»

«Рептилії» після серії із шести перемог вже програли три матчі поспіль. Напередодні не вдалося впоратися з «Бостоном», хоча до складу вже повернувся Паскаль Сіакам, та інші провідні виконавці також в строю. Кращим у матчі з «кельтами» був новачок Скотті Барнс, непогано проявив себе і українець Михайлюк. Зазначимо, що «Торонто» перервав серію із чотирьох виїзних перемог. В гостях канадці виглядають непогано, тому дивно, що проти ослабленої «Філадельфії» вони не вважаються фаворитами. У даному випадку навіть другий бек-ту-бек матч навряд чи буде проблемою, аж надто слабкий суперник.

Прогноз

У цій грі перевага на боці гостей. Так, «Філадельфія» не часто допускає серію з трьох домашніх поразок, але в даному випадку склади дуже не рівні, а «Торонто» також треба завершувати низку з трьох програшів, тому варто придивитися до ставки на перемогу «Торонто» за 2,13.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
02:00/12 лис
«Філадельфія» — «Торонто»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі