«Філадельфія» – «Маямі»: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

02:00, 07 тра 2022
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч плей-оф НБА «Філадельфія» – «Маямі».

«Філадельфія» продовжує грати в серії проти «Маямі» без Джоела Ембіда, і це для них смерті подібно. Центровий до 3 матчу відновитися не встиг, хоч на це сподівалися вболівальники «Сіксерс». Рахунок і так вже 2:0 на користь «Маямі»,  і дуже ймовірно, що стане 3:0 у підсумку третього матчу.

Навряд чи «Філадельфії» допоможе тут фактор свого майданчику. Єдине, що може вирівняти шанси, це травми гравців «Хіт». Лаурі, Хірро, Струс і ще кілька виконавців під питанням на цю гру. Постежте, якщо хочете зіграти цей матч, чи відновляться гравці «Маямі».

Але в «Хіт» настільки глибокий склад (що тільки виходи Оладіпо вартують!), що вони мають впоратися в будь-якому разі. Та й це плей-оф, впевнений, що за першої ліпшої можливості всі гратимуть навіть з мікротравмами.

Отож, беру 1.7 на «Маямі».

Ординар: Програш
НБА
02:00/7 тра
«Філадельфія» – «Маямі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
364
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі