«Феєнорд» – «Манчестер Юнайтед». Прогноз Івана Громікова

20:00/15 вер '16

Прогнозом на матч Ліги Європи між «Феєнордом» та «Манчестер Юнайтед» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Якось незвично бачити команду Жозе Моурінью у Лізі Європи — в останній раз таке було чотирнадцять сезонів тому, коли його «Порту» виграв ще старий Кубок УЕФА. Незвично бачити на груповій стадії турніру «Манчестер Юнайтед», який взагалі-то поки що рано називати саме командою Моурінью. Тому мені складно сказати, як манкуніанці взагалі виглядатимуть у цьому турнірі.

Не думаю, що їм буде просто у Роттердамі. У «Феєнорда» тут завжди шалена підтримка, а на старті сезону голландська команда виграла пˋять з пˋяти поєдинків, забивши 15 мˋячів. «МЮ» не гратиме в оптимальному складі, і господарі напевно зможуть вразити ворота англійців хоча б раз. Обережна ставка на голи обох команд за 1.70 буде в мене першою.

Другою буде вибір автором голу Маркуса Рашфорда. Юний вихованець «Манчестер Юнайтед» справляє фантастичне враження майже кожного разу, коли зˋявляється на полі — незалежно від кількості хвилин та навіть позиції. Сьогодні Моурінью має дати йому шанс, і Рашфорд зробить усе, аби їм скористатися. Його гол дають за 2.30.

Ординар: Програш
Ліга Європи
20:00/15 вер
«Феєнорд» - «Манчестер Юнайтед»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Ліга Європи
20:00/15 вер
«Феєнорд» - «Манчестер Юнайтед»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0