«Фенербахче» – «Монако». Прогноз Олексія Андронова

21:30/27 лип '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Фенербахче» – «Монако» в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів 2016/2017. Це перша зустріч команд на цій стадії турніру. Гра відбудеться в середу ввечері на стадіоні «Шюкрю Сараджоглу» в Стамбулі. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі турецький клуб здобуде перемогу.

«Фенербахче» – «Монако» – досить гучна пара, яка зустрілася вже на такій ранній стадії Ліги чемпіонів. «Монако» – завсідник останніх розіграшів. Команда звикла грати в цьому турнірі, і найголовніше – вона звикла заробляти достатньо серйозні для себе гроші в Лізі чемпіонів.

«Фенербахче» недавно відбував дискваліфікацію в єврокубках, але залишився потужним гравцем не тільки на турецькому полі, а й на європейському тлі, нехай в Туреччину приїжджають в основному зірки, які почали сходити з небосхилу, але все-таки вони ще на багато здатні. Я відштовхуюсь тут від дуже цікавого протистояння двох португальських тренерів, це не так часто трапляється в єврокубках. Але тут принциповість нам гарантована. «Фенер», звичайно, постарається використати перевагу своїх трибун. Він постарається переконати уболівальників, що життя в Туреччині йде нормальним чином, хоча в це складно повірити. На мій погляд, настрій в цьому матчі стане вирішальним фактором. Плюс, на мій погляд, у «Фенербахче» просто краща група атаки. «Монако», швидше за все, приїде грати від оборони. А свої шанси він буде ловити в матчі-відповіді.

Я ставлю на чисту перемогу «Фенербахче».

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів 2016/2017. Третій кваліфікаційний раунд. перший матч
21:30/27 лип
«Фенербахче» - «Монако»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0