Фелісіано Лопес – Данило Медведєв. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

03:30, 31 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Фелісіано Лопес – Данило Медведєв в третьому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в ніч на 31 серпня за київським часом. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде зіграно менше 39,5 геймів.

Непередбачуваний матч насправді. Якби ми не бачили те, що відбувалося в матчі Медведєва з Дельєном, то сказали б, що Данило переможе впевнено і легко. Але всі бачили, що у нього почало зводити ноги в третьому сеті. На якийсь час Медведєв випав з матчу, та й взагалі роздумував, а чи не завершити зустріч. Грати доведеться на наступний же день. Не знаю, в якому стані буде Данило. У цьому полягає вся інтрига.

Лопес начебто закінчувати зібрався, але грає дуже непогано, два кола вже пройшов. У своєму стилі він діє, розраховуючи на міць подачі, форхенд і гру біля сітки. Постійно Лопес буде йти до сітки, Медведєву треба буде чисто обводити.

Все одно мені здається, що Данило повинен виграти досить впевнено, якщо він закінчив зустріч з Дельєном. Його трохи відпустило. Думаю, вчора над його ногами як слід попрацювали. Але якщо раптом він не дуже здорово готовий, тоді вже Лопес може виграти досить впевнено. Тому я виберу ставку «тотал менше 39,5 геймів».

Ординар: Програш
US Open - 2019. 3-є коло
03:30/31 сер
Фелісіано Лопес - Данило Медведєв
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0