Фелікс Оже-Альяссім – Александр Звєрєв: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

17:05, 05 лип 2021
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Фелікс Оже-Альяссім – Александр Звєрєв у 3-му колі Вімблдону-2021.

Саша Звєрєв зі складнощами переміг в матчі третього кола проти Тейлора Фрітца. Американець взяв перший сет і взагалі тримався непогано, хоча не так давно він мав проблеми зі здоров’ям. Але Звєрєв дотиснув Фрітца в четвертій партії на тай-брейку. По грі Звєрєв виглядає дуже непогано, хоча раніше на Вімблдоні він не відзначався – максимум якраз 1/8 фіналу.

Феліксу Оже-Альяссіму досить сильно пощастило в третьому колі. Він грав з Ніком Кіргіосом, програв перший сет, але далі боротьби не вийшло. Ще в першому сеті австралієць відчув проблеми, а після програного другого сету знявся. У Ніка виникли складнощі з м’язами черевної порожнини, він не міг нормально подавати. Шкода, тому що Кіргіос нарешті був готовий непогано. 

У Оже-Альяссіма погана статистика матчів зі Звєрєвим. Він не взяв жодного сету в трьох офіційних матчах. Мені здається, що й тут Саша здатний виграти без зайвих нервів, якщо буде зібраним. Максимум в чотирьох партіях Звєрєв переможе.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Вімблдон-2021. 4-те коло
17:05/5 лип
Фелікс Оже-Альяссім – Александр Звєрєв
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі