FaZe vs Virtus.pro. Прогноз і ставка Олександра Петрика

15:25, 30 бер 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч FaZe vs Virtus.pro, який відбудеться в рамках турніру ESL Pro League Season 11.

Сьогодні на ESL Pro League Season 11 починає виступ команда Virtus.pro. Суперник грізний – FaZe.

Якщо врахувати турнірне становище колективів, варто визнати, що в цьому матчі може вирішитися дуже багато як для «ведмедів», так і для «фейзів». VP ще не зіграли жодного матчу в рамках EPL, а FaZe зазнали поразки в принципових матчах з прямими конкурентами за місце в трійці – mouz і G2. NiKo і компанії більше не можна програвати, а тому проти «Віртус» вони гратимуть на максимум.

Я б не сказав, що FaZe поступилися в двох матчах на турнірі через погану форму або гру. У протистояннях з рівними суперниками їм трохи не щастило. І як результат ми побачили близькі поразки.

Про форму VP говорити складно. Після серії провальних виступів на лан-турнірах п’ятірка прийняла рішення поміняти капітана. Замість Jame координатором став AdreN, а дебют в новій ролі Даурену проведе проти колишньої команди. Не найлегший противник, тому що тактикою перемогти «фейзів» мало: їх потрібно ще й перестріляти. Ось в цьому аспекті у мене щодо Virtus.pro найбільші сумніви. У 2020 році ми майже не бачили VP, здатних на рівних протистояти командам зі світового топу. Тому в майбутньому поєдинку я ставлю на впевнену перемогу FaZe.

Ординар: Виграш
ESL Pro League Season 11
15:25/30 бер
FaZe vs Virtus.pro
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0