FaZe vs North. Прогноз і ставка Олександра Петрика

16:00, 23 кві 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч FaZe vs North, який відбудеться в рамках турніру ESL One Road to Rio: Europe.

Свій недавній виступ на ESL Pro League North почали з несподіваної перемоги з рахунком 2:0 над командою Natus Vincere. І хоч данці не змогли вийти з групи, вони досі зберігають за собою статус темної конячки, здатної дивувати навіть тір-1 колективи.

FaZe пройшли перший груповий етап EPL, але в другому програли багато рівних матчів тір-1 командам, в результаті не потрапили в плей-оф. За рівнем гри вони зараз входять в список найкращих команд планети, їхня форма зараз дуже хороша. У FaZe рідко виникають проблеми з тір-2 командами, тому що індивідуальний рівень гравців дуже високий для того, щоб проти слабших суперників виникали проблеми.

North – не зовсім тір-2, вони здатні нав’язати боротьбу будь-якій команді, однак, чи очікую я їхньої перемоги сьогодні? Особливо з огляду на те, що FaZe банять одну з найсильніших карт датчан (Vertigo) і чудово грають другу найсильнішу (Nuke)? Звичайно, в онлайн-іграх можливо все, але найвірогіднішим варіантом розвитку подій в цій зустрічі я вважаю суху перемогу FaZe.

Ординар: Програш
ESL One Road to Rio: Europe
16:00/23 кві
FaZe vs North
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0