Evil Geniuses vs Swole Patrol. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:00, 30 бер 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Evil Geniuses vs Swole Patrol, який відбудеться в рамках турніру ESL Pro League Season 11.

У черговому турі групового етапу ESL Pro League S11 зіграють Evil Geniuses і Swole Patrol.

Я в шоці від коефіцієнтів, які букмекери дають на цей матч. Мало того, що Swole Patrol змогли здолати Liquid без програних карт, так ці хлопці ще й проти 100 Thieves провели дуже близький матч і мало не камбекнули на третій карті … Загалом, у них явно йде гра і їх не можна так сильно недооцінювати.

Тим більше EG далеко не найстабільніша команда, особливо коли мова йде про онлайн-матчі. Історично вони проти ядра Swole Patrol (екс-eUnited) проводили далеко не найпростіші матчі, а бувало, і програвали їх. Свій дебютний матч на EPL команда під керівництвом stanislaw’а програла «злодіям» з рахунком 1:2. У тій грі «злі генії» показали, що поки ще знаходяться в процесі набору форми.

Загалом, EG далеко не такий явний фаворит цього матчу, як описують букмекери. Ця гра в онлайні, та ще й Swole Patrol явно входять у число команд, налаштованих на перемоги над іменитими суперниками. Так що я сьогодні роблю ставку на перемогу SP як мінімум на одній карті.

Ординар: Програш
ESL Pro League Season 11
19:00/30 бер
Evil Geniuses vs Swole Patrol
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0