«Евертон» — «Манчестер Юнайтед». Прогноз Богдана Чуднівця

18:00/04 гру '16

«Евертон» приймає «Манчестер Юнайтед» у ЛіверпуліЧлен команди трейдерів букмекерської компанії Favbet, експерт «Рейтингу Букмекерів» Богдан Чуднівець вважає, що «Манчестер Юнайтед» переможе.

В даному протистоянні «Манчестер Юнайтед» виглядає кращим в плані прогнозу на переможця матчу. «Червоні дияволи» намагаються повернутися ближче до перших місць чемпіонату Англії і їм необхідно набирати максимальну кількість очок, допускати помилок в поточному матчі не можна, адже «Евертон» – найближчий конкурент в таблиці, ці команди знаходяться на 6 і 7 сходинках. В останній грі «Манчестера» в Кубку Футбольної Ліги проти «Вест Хема» з перших хвилин вийшов Генріх Мхітарян і провів цей матч на досить високому рівні, віддавши дві гольові передачі. Його хорошу гру відзначили багато фахівців в числі яких і сам Жозе Моурінью. Не виключено, що і в даному поєдинку Мхітарян вийде в стартовому складі, що лише посилить гру «Манчестера», на мою думку.

«Евертон» останнім часом виглядає гірше звичайного і спостерігається легкий спад в команді. В останніх 8 іграх чемпіонату лише одна перемога, три нічиї і чотири поразки це підтверджують.

Не думаю, що кардинально щось зміниться в грі «Евертона» проти «Манчестера», а ось від «Червоних Дияволів» я очікую завзяття до перемоги. Поставлю дві ставки на цей матч, на чисту перемогу гостей і перемогу з форою (-1,5).

Ординар: Програш
«Евертон» — «Манчестер Юнайтед»
04.12.2016 18:00 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Ординар: Програш
«Евертон» — «Манчестер Юнайтед»
04.12.2016 18:00 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0