«Евертон» – «Лестер». Прогноз Олександра Золотогорського

17:00/19 гру '15

Олександр Золотогорський, постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2», склав прогноз на матч «Евертон» – «Лестер» 17 туру АПЛ. Він вважає, що лестерське диво має сьогодні закінчитися, але прогнозує багато голів. 

«Евертон» стільки моментів згаяв в матчі проти «Норвіча», що здається перевершив сам себе і в домашньому матчі з «Лестером» має нарешті здобути ту повноцінну  перемогу, на яку давно заслужив!

Так, «Лестер» – це відкриття чемпіонату. За них зараз починають вболівати всі, кому не ліньки. Але глибини складу, загального класу їм явно не вистачає для боротьби за чемпіонство, чи взагалі за найвищі місця. Не хочу здаватися циніком, але панове, шанси на перемогу в чемпіонаті для «Лестера» – це ілюзія. Або дивовожина дивина, називайте, як хочете.

Дискваліфікований Хут – у «Лестера» ще дірка в центрі оборони. А битися проти цієї оборони буде один з найкращих нападників АПЛ Ромело Лукаку. Та й взагалі вся лінія атаки «Ірисок» грає неймовірно ефектно і ефективно.

В «Евертона» теж є критична проблема. На лівий фланг захисту повернувся після травми Лейтон Бейнс. І є великі сумніви, щодо його можливостей протистояти Ріяду Марезу.

Тож які висновки? «Евертон» має домінувати, скоріше за все побачимо багато голів, Лукаку має всі шанси продовжити свою гольову серію.

Спробую зробити дві ставки з великими коефіцієнтами – якщо хоч одна зіграє ми в плюсі. По-перше, «Евертон» не програє і тотал більше 2.5 на Favbet. Коефіцієнт – 2.4. Чудово!

Друга ставка – ще більш арстистична. Спецпропозиція від William Hill: Лукаку заб’є і «Евертон» виграє. Коефіцієнт – 4. Уффф, подобається мені ця цифра.

Ординар: Програш
«Евертон» – «Лестер»
19.12.2015 17:00 ЕЕТ
АПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Ординар: Програш
«Евертон» – «Лестер»
19.12.2015 17:00 ЕЕТ
АПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0