Естонія – Кіпр: прогноз і ставка | Боротьба за виживання досягла свого піку

19:00, 24 бер 2022
Відволікнемося від стикових матчів протистояннями в Лізі націй. У Таллінні зустрінуться невдахи своїх груп ліги С.

Естонцям, на відбірному етапі, вдалося уникнути звання найгіршої команди підгрупи, здобувши чотири пункти в другому колі та випередивши Білорусь, а ось в турнірі під назвою Ліга націй «сині футболки» досягли дна. Навіть третя Грузія з лишком відірвалася від Естонії за набраними очками, утвердивши останніх у статусі безапеляційного аутсайдера без жодної перемоги. Цілком можливо, що саме у прийдешній зустрічі прибалтам вдасться таки збити павутиння у графі перемог.

У свою чергу, кіпріоти, за додатковими показниками змогли уникнути долі останньої команди групової стадії у відбірному циклі, але як і їхній майбутній опонент, «острів’яни» провалилися в ЛН, зайнявши останній рядок. Єдина різниця між майбутніми суперниками – це те, що в осінній кампанії Кіпр все-таки на одну вікторію награв, хоча загалом самої суті це не змінює. Тепер же доведеться боротися за збереження прописки в третій за значимістю лізі.

Єдиний варіант ставки, котрий лежить на поверхні – це статистика порушень. Естонці відрізняються тим, що їм притаманна тактика дрібного фолу, від чого за останній рік їхні середні показники зупинилися на позначці 15.2. Найбільш показовим моментом в цьому аспекті була гра річної давності проти білорусів, де прибалти одноосібно зфолили 27 разів. Щодо кіпріотів, то порушують правила вони значно менше, ніж приймають фолів на собі (9.9 та 12.7 відповідно, за 2021). Власне, виходячи з наявних цифр й статус поєдинку, певні висновки можна зробити.

Ординар: Виграш
Ліга націй. Плей-оф
19:00/24 бер
Естонія – Кіпр
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
24301 14
Всі бонуси Parimatch
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі