Естерсунд. Жінки. Спринт. Прогноз Олександра Золотогорського

12:45/03 гру '16

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський поділився своїми припушеннями на жіночий спринт в Естерсунді. Конкретики на вечір п’ятниці небагато, але деякі міркування можуть стати в нагоді. 

Жіночий спринт відбудеться доволі рано, тож у нас колізія – і прогноз треба дати хоча б трохи заздалегідь, і порівнянь на даний момент надзвичайно мало.

Втім, спробую викласти свої припущення. Найкраще ногами у індивідуальній гонці себе показали Дальмайєр, Коукалова і Макарайнен. Вони і мають бути фаворитами. Звичайно, Кайса стріляє гірше, але вона зібралася на 3 і 4 стрільбах і показала, що буде боротися, тим більше у своїй спеціалізації.

Я би перебирав Коукалову з будь-ким, крім перелічених суперниць. Вона просто вразила. З купою промахів (7!) була достатньо високо. Продемонструвала, що і цього сезону на пару з Дальмайєр є головним претендентом на загальну перемогу в Кубку світу.

Чудово, якби дали порівняння чешки з Дорен (ОНОВЛЕННЯ: Під ранок дали це порівняння. З коефіцієнтом 1.8. Чудово. Додаю в список). Француженка ще не набрала форму після хвороби. Їй важко. Вона не показує свою швидкість.

Поки ж є тільки порівняння Макарайнен з Дорен. Це ризикованіше, але теж заслуговує на увагу. 1.86 на Marathonbet можна спробувати.

Побіжить Екхофф. Вона в нормальній формі, просто в цей вітер в індивідуалці їй, певно, розумніше було відпочити. Вона, скоріше за все, настріляє стійку. Але все одно має бути високо.

Джима теж має непогані шанси бути десь у десятці. Але все ж таки краще дочекатися більш сприятливого порівняння, ніж із Бескон.

Такі думки, сподіваюся вони вам допоможуть.

Ординар: Програш
Естерсунд. Жінки. Спринт
03.12.2016 12:45 ЕЕТ
Кубок світу
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Ординар: Програш
Естерсунд. Жінки. Спринт
03.12.2016 12:45 ЕЕТ
Кубок світу
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0