Естерсунд. Жінки. Переслідування. Прогноз Олександра Золотогорського

12:15/04 гру '16

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський намагається знайти логіку і біатлонних змагання у шведському Естерсунді. І пропонує кілька варіантів ставок на жіночий пасьют. 

Естерсунд продовжує дивувати. Ніби по об’єктивних показниках Дорен мала іншим фавориткам програти. Але вона провела ідеальну гонку і показала, що відновилася і вже може демонструвати космічну швидкість. Та ще й погода змінилася. Після вітряних днів був повний штиль. Це ж треба! А що в неділю готує прогноз погоди? Впродовж дня вітрова обстановка буде погіршуватися. Під вечір навіть обіцяють зливу. Отже, треба все ж таки орієнтуватися на сильних стрілків.

Підгрушна показала чудове останнє коло. Олена набирає форму. І в переслідуванні має відіграти кілька (а може й десяток) позицій. Мені подобається її порівняння з Марен Хаммершмідт. На останньому колі українка була куди швидшою. А щодо стрільби: в німкені в індивідуалці було 8 промахів. Можна спробувати на 1.8 на Marathonbet. Хаммершмідт на старті має мінімальний гандикап.

З іншого боку та ж Хаммершмідт має обігрувати Люсі Харватову. Вони стартують однаково. Але чешка має жахливі проблеми зі стійкою. Вона і в штиль помиляється. А якщо погода погіршиться… Маємо 1.72 на Parimatch.

Завжди піднімається у переслідуванні Франциска Пройсс. Постежте за нею. Поки порівняння щоправда бойові. Адже вона нині не демонструє потрібної швидкості.

Чудове порівняння на ще одну німкеню. Ванесса Хінц чудово стріляє в Естерсунді. Виграла в Біркеланд 20 секунд. Та ще й останнє коло пробігла швидше. Абсолютно всі показники за неї. І коефіцієнт 1.6 на Marathonbet.

Поки вистачить. Це переслідування. Можна непогано зіграти і в лайві.

Ординар: Виграш
Кубок світу
12:15/4 гру
Естерсунд. Жінки. Переслідування
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Кубок світу
12:15/4 гру
Естерсунд. Жінки. Переслідування
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Кубок світу
12:15/4 гру
Естерсунд. Жінки. Переслідування
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.09.2017 по 30.09.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0