Естерсунд. Чоловіки. Переслідування. Прогноз Олександра Золотогорського

14:20/04 гру '16

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський розповів, як треба підходити до аналізу чоловічого переслідування в Естерсунді. Погода не потішить. 

У чоловіків буде непроста гонка. Погода погіршуватиметься впродовж дня. А в 14:20, час перегонів, в Естерсунді може навіть початися злива.

Треба грати проти поганих стрілків, якими б вони швидкими не були. Такими, як Юліан Еберхард. Він багато намаже. Особливо на стійці. Чудовим було б порівняння з господарем траси Ліндстрьомом. Якби не такий малий коефіцієнт. Лише 1.4 на Marathonbet. Даю таку пораду – спробуйте зіграти в лайві (якщо дадуть). Еберхард одразу полетить і ще до стрільби збільшить заділ, коефіцієнт підніметься, і можна буде зіграти проти австрійця на більших цифрах.

Ліндстрьом – взагалі крутий! Хочеться на нього поставити. Тим паче Пайффера він ногами обіграв. Це дуже бойове порівняння. Але ж і коефіцієнт непоганий. Двійка!

Не можу ніяк полишити порівняння Шлезінгера проти Расторгуєва. Латвієць дуже добре відстрілявся в індивідуалці. Але в переслідуванні навряд чи буде стабільним. Є проблеми в стійці. Перманентні! І знову хороший коефіцієнт. 1.89 на чеха.

І знову наголошую: стежте за лайвом, ставте проти тих, хто має проблеми на стрільбищі. Особливо перед стійкою!

Ординар: Програш
Естерсунд. Чоловіки. Переслідування
04.12.2016 14:20 ЕЕТ
Кубок світу
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Ординар: Виграш
Естерсунд. Чоловіки. Переслідування
04.12.2016 14:20 ЕЕТ
Кубок світу
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0