Естерсунд. Чоловіки. Індивідуальна гонка. Прогноз Олександра Золотогорського

19:00/01 гру '16

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський зробив паузу, дочекався великої кількості порівнянь, і зробив прогноз на індивідуальну гонку в Естерсунді серед біатлоніств-чоловіків.  

Жіноча індивідуальна гонка була дуже складною для прогнозування. Непроста вітрова обстановка в Естерсунді. Стріляти нелегко – хиблять навіть найкращі снайпери. Але зробив для себе висновок – даватиму прогноз все ж таки, коли з’явиться якась достатня кількість порівнянь.

Що нас очікує в чоловічій гонці. По-перше, це спеціалізація нашого Семенова. Мені подобається порівняння з Доллем, яке зробив мій колега. Але повторюватись не буду. Також має показати стабільність на домашній трасі Фредрік Ліндстрьом. Він і в естафеті показав непогану стрільбу і біг для себе достатньо добре. Непогане порівняння маємо на Marathonbet із Дестьє. Ще й коефіцієнт – 1.9. Невпевнений, що француз буде швидший. А от в стрільбі і впевненості швед дасть йому фору. Це порівняння напевно випливає з минулого сезону, коли вони фінішували поруч. Але Ліндстрьом все одно був вище.

Ще одне цікаве порівняння: Шлезінгр проти Расторгуєва. Чех на цій трасі і саме в індивідуальній гонці здобував і другу сходинку, і третю. Він дуже непогано почуває себе на цій трасі. І в естафеті відстрілявся на нуль. А от в латвійця перманентні проблеми зі стійкою. А тут ще й вітер непередбачуваний. Навіть на 1.68 раджу взяти.

Кортіло зіграти проти Шипуліна. Але лячно. Поки не треба лізти з головою в цей етап. Росіянин не любить Естерсунд, і особливо не перетравлює індивідуалку. Але ж на кого ставити проти нього? Шемпп – хороший варіант, але він тільки після хвороби. Йоганнес-Тінгнес Бьо може настріляти у вітер. Свендсен пропускає. Бьйорндален – хоч і король, але віковий, і на трасі багато програє. От і не знайшов я варіант.

Стежте за порівняннями. Можна, наприклад, грати проти Малишка, який бігтиме під далеким номером і по минулому сезону мав величезні проблеми із надійністю. Можливо, проти Беатрі, якого теж закинули в кінець, або – Клода, що настріляв у естафеті. Але обережно! Ми тільки починаємо. Найцікавіша гонка – переслідування. До того треба придивлятися.

Ординар: Виграш
Кубок світу
19:00/1 гру
Естерсунд. Чоловіки. Індивідуальна гонка
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Кубок світу
19:00/1 гру
Естерсунд. Чоловіки. Індивідуальна гонка
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0