Ешлі Барті — Елісон Ріске. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

13:00, 08 лип 2019

Екс п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Ешлі Барті — Елісон Ріске в 1/8 фіналу Вімблдону, який проходить в Лондоні.

Ешлі Барті, перша ракетка світу, зіграє за вихід у чвертьфінал з Елісон Ріске. Зупинити австралійку, яка знаходиться у відмінній формі і вірить в себе на всі сто, неймовірно складно. І тут, як я подивлюся, віри в Ріске зовсім немає. Але мені здається, що вперше на турнірі Барті зустріне хоч якийсь опір. При всьому тому, що Барті легко обігравала всіх суперниць, по-справжньому серйозних випробувань у неї і не було. Дуже легка сітка.

Ріске же просто героїчний шлях проходить. Вона витягнула три трьохсетових матчі, в одному з них дійшло до рахунку 9:7 в третій партії. Бенчіч вона програвала у третьому колі весь час, в тому числі і в третьому сеті, але змогла повернутися в матч і перемогти. Велика молодець Елісон. Усі знали, що на траві вона незручний суперник. Але зазвичай вона це показувала на підвідних турнірах, цього разу і на Вімблдоні у неї багато виходить. Техніка у неї досить погана, але при цьому вона комфортно себе почуває і коли атакує, і коли захищається. Своїми щільними ударами може вона завдати неприємностей і Барті.

Я вважаю, що їй під силу виграти мінімум 7 геймів у майбутній зустрічі.

Ординар: Виграш
Вімблдон
13:00/8 лип
Ешлі Барті — Елісон Ріске
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0