Ентоні Джошуа – Олександр Усик: прогноз і ставка. «Дорогу осилить той, хто йде»

00:00, 26 вер 2021
Здійснилося, дочекалися! Після двох місяців закулісних перипетій, контракт на бій між абсолютним чемпіоном в крузервейті та володарем трьох поясів в супертяжах підписаний. Так буде ж могутнім і прекрасним цей двобій!

Зрив мегафайту між двома британцями як ні до речі припав на руку нашому козакові. Український прапор знову промайне в чемпіонському поєдинку, як в старі, добрі часи при правлінні Володимира Кличка. Хочеться вірити, що і кримчанину вдасться надовго огорнути талію поясами в найпопулярнішій ваговій в даному виді спорту, але для цього доведеться виконати величезну роботу й викорінити всі ті недоліки, які були помітні в протистоянні з Дереком Чісорою. А їх до слова у Усика було не так вже й багато, незважаючи на непоказний виступ, який сам боєць оцінив на трійку.

Поклавши руку на серце, варто визнати, що адаптація в новій ваговій для Олександра проходить з труднощами. Все-таки тіло слухається людину по-іншому, коли починаєш нарощувати масу і це як раз випадок Сашка. У вищезгаданому поєдинку з Чісорою він був злегка не в своїй тарілці – зрідка працював на відтяжці, багато велосипедив без активних контр дій, вибуху в ударі все також не спостерігалося. Власне, тієї версії Усика, яку всі ми бачили в його головному бою в житті проти Гасієва не було й близько.

Але … Десь вже цей сценарій раніше спостерігався. Давайте згадаємо, наскільки не схожим на себе був Усик в півфіналі суперсерії проти Брієдіса в Латвії. Він фактично висів на волоску від програшу й власне що сталося потім. У табір прийшов Папаченко (батько Ломи) і все докорінно перевернув. Закритий режим тренувань, мінімум інформації для ЗМІ та загальний підсумок – повна домінація в фіналі над Муратом Гасієвим на його ж території. Навіть у суддів не було жодного шансу вести якийсь маревний підрахунок балів.

Судячи з усього, Папаченко прийде на допомогу Олександру і на цей раз, що не може не радувати. Само собою, маючи одного з кращих (якщо не кращого) тренерів сучасності в своєму кутку, шанси Усика зростають в рази. Тут вам і максимальна концентрація під час усього тренувального режиму «від і до», і в самому двобої вірні поправки в кутку після кожного з раундів. Анатолій Миколайович свою роботу виконує досконально, на п’ять з плюсом, так що тремти Ентоні.

Один з головних аспектів у поєдинку для Сашка, це робота на дальній дистанції і як можна рідше підпускати Джошуа на середню і тим більше на ближню, де й був удосрочений молодший Кличко. Напружує звичайно те, що з Чісорою, коли Усик йшов з лінії вогню, плюх в голову все одно він зловив не мало і це змушувало українця тікати фактично без атак у відповідь. Благо, з держаком у нашого бійця все в порядку. Скоріш за все подібний темп Ентоні задати не зможе, але як даність, цей момент тримати в умі варто.

Безпосередньо за ставками, перше що хотілося б запропонувати – відсутність нокауту з боку британця, тобто «перемога Джошуа достроково – ні». Думається, переоцінюють букмекери міць «Голіафа», тим більше в світлі всіх можливих в бою плюсів в обоймі Усика. Вибір під номером два припав на протяжність поєдинку, де швидше за все всім нам належить побачити затяжний марафон поряд з шаховою партією. Хто переможе? На жаль, висока ймовірність того, що троє суддів будуть заряджені в бік англійця, протягуючи того до мега прибуткового протистояння з Ф’юрі, а нам, пересічним глядачам, залишається тільки вірити в краще, і в Олександра! Так прибуде ж з ним богатирська сила!

Ординар: Не розіграна
Бокс
00:00/26 вер
Ентоні Джошуа – Олександр Усик
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Не розіграна
Бокс
00:00/26 вер
Ентоні Джошуа – Олександр Усик
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі