Енді Маррей – Новак Джокович. Прогноз Ганни Чакветадзе

20:00/20 лис '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт» , експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Енді Маррей – Новак Джокович у фіналі підсумкового турніру року ATP, який проходить в Лондоні. Зустріч відбудеться ввечері в неділю. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі буде затяжна боротьба.

Мене здивувало те, що Новака Джоковича у фіналі вважають таким явним фаворитом. До турніру все було інакше. Маррей вважався фаворитом. А тут начебто все так однозначно. Я також схиляюся до перемоги Новака. Але мені не здається, що ця перемога буде легкою. Так, Маррей дуже багато сил і нервів витратив на матч проти Мілоша Раонича. Було дуже важко. Але ж Енді в останній раз поступився Дель Потро в Кубку Девіса, а це було дуже давно. З того часу він виграв 25 матчів поспіль, виграв 4 титули. Чудова серія.

У Джоковича останнім часом були проблеми, про які він і сам говорив, їх і обговорювали досить довго. На цьому турнірі він додає від гри до гри. Нісікорі він обіграв дуже легко. Напевно, є привід вважати фаворитом фіналу Джоковича, але я не думаю, що Маррей програє без боротьби. Думаю, що фіналі буде більше 22,5 геймів.

Ординар: Програш
Енді Маррей - Новак Джокович
20.11.2016 20:00 ЕЕТ
Підсумковий турнір ATP. фінал
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0