Енді Маррей – Мілош Раонич. Прогноз Ганни Чакветадзе

16:00/19 лис '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Енді Маррей – Мілош Раонич в півфіналі підсумкового турніру року ATP, який проходить в Лондоні. Зустріч відбудеться ввечері в суботу. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі британець переможе в двох сетах.

У Енді Маррея був тільки один складний матч в групі проти Кея Нісікорі. Японець упирався щосили, здорово грав, але Маррей і його перевершив. Мілош Раонич непогано виглядав в групі, поступився лише Джоковичу, та й то на двох тай-брейках, і він мав шанси на перемогу в сетах. Не вистачило характеру Мілошу, як мені здається. Думаю, і проти Маррея у нього шансів зовсім мало. Зараз Маррея може обіграти тенісист, який здатний щось цікаве вигадувати в розіграшах, який здатний тримати найвищий темп, не допускаючи великої кількості помилок.

За рахунок однієї подачі Маррея зараз не перемогти. Мілош, на мій погляд, мав реальні шанси обіграти Маррея в Австралії, тоді канадець показував свій кращий теніс. Але фізики йому тоді не вистачило. Зараз все-таки Раонич не такий гарний, щоб взяти у Енді хоча б сет. Досить легко він програвав британцеві в останніх зустрічах, і зараз Маррей виграє досить комфортно в двох сетах.

Ординар: Програш
Енді Маррей - Мілош Раонич
19.11.2016 16:00 ЕЕТ
Підсумковий турнір ATP. півфінал
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0