«Емполі» – Україна: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:30, 17 тра 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про на товариський матч «Емполі» – Україна.

Так вийшло, що Україна проведе спаринги два дні поспіль. У вівторок проти «Емполі», в середу — проти «Рієки». Загадка, як формуватиме склади Олександр Петраков. Як на мене, найбільш логічно було б зіграти двома різними складами і робити невеличку кількість замін. Але подивимося як воно буде.

Україна сподобалася проти «Боруссії». Були комбінації, був яскравий індивідуальний перфоманс Мудрика. Те, що було очікуваним, те що кидалося в очі — це дуже серйозне ставлення до цих поєдинків від нашої команди. Так і має бути, зрештою. Хлопці знають, що навіть до цих спарингів увага на Батьківщині величезна. Тоді як для суперника це просто товариський матч на тлі насиченого календаря.

Гадаю, цей фактор стане вирішальним і в матчі проти «Емполі». Тим більше до нашої збірної приєдналися перші легіонери, які мають бути у хорошій формі і мають влитися в гру без розкачки — Яремчук, Зубков, Сікан. З таким підсиленням атаки ставлю на перемогу нашої збірної із коефіцієнтом 1,81.

Ординар: Виграш
Товариський матч
21:30/17 тра
«Емполі» - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі