Емма Радукану – Марія Саккарі: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

18:00, 05 лип 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Вімблдона, де між собою зіграють Емма Радукану – Марія Саккарі.

Емма Радукану

Радукану прагне повернутися на високий рівень. Але британка ніяк не може залишити позаду проблеми зі здоров’ям. У 21 рік вона має кілька хронічних проблема, через які часто знімається з матчів і пропускає важливі змагання. Коли Еммі вдається стабільно пограти якийсь відрізок часу, тенісистка показує, що, як і раніше, конкурентоспроможна на найвищому рівні. Радукану виділяється чистим ударом по м’ячу, завдяки чому спрямовує м’ячі і точно, і потужно. Не можна не відзначити варіативну подачу Емми, завдяки якій вона впевнено почувається на своїх геймах на швидких покриттях. Якщо раніше проти Емми використовували слайси та збивали темп, то тепер Радукану цього не боїться, вона може з легкістю потримати м’яч у корті.

Марія Саккарі

Останні чотири сезони Саккарі стабільно тримається в десятці рейтингу WTA-туру. При цьому у представниці Греції відсутні і титули, і результати на високому рівні. Уже кілька років кожен виступ Марії на «Великих шлемах» закінчується тим, що вона сенсаційно програє на ранніх стадіях. Частіше за все в тенісистки виникають психологічні проблеми, а не ігрові. Саккарі затискає в тих моментах, коли потрібно брати на себе ініціативу і вигравати очки. На Вімблдоні 2024 Марія має всі шанси гучно нагадати про себе, їй ідеально підходять місцеві умови, щоб розвивати швидкість м’яча та використовувати перевагу в силі удару.

Розбір поєдинку

У матчі немає фаворита. Невелика перевага буде у Радукану, оскільки британка зіграє за повної підтримки трибун. Але по грі шанси на перемогу рівні. Очікую, що тенісистки покажуть зразкову стабільність не своїх геймах і проб’ють тотал більше. Не чекаю брейка під нуль, корти швидкі, і обидві тенісистки з подачею.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Іспанія – Німеччина: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Вімблдон 2024
18:00/5 лип
Емма Радукану - Марія Саккарі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Вімблдон 2024
18:00/5 лип
Емма Радукану - Марія Саккарі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі