Емма Радукану – Лейла Фернандес: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

23:00, 11 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Емма Радукану – Лейла Фернандес у фіналі US Open.

Жіночий фінал US Open, в якому Емма Радукану зіграє з Лейлою Фернандес. Дуже цікавий фінал за довгий час. Я вам «накидаю» свої ідеї по матчу, а ви далі вже розберетеся, що робити.

Радукану йде фаворитом у фіналі. Вона стабільніша за грою й у плані психології. Немає у неї явних сплесків по ходу матчів. Довгий дуже шлях вона подолала. Вона пройшла з кваліфікації. І все-таки не найскладніша сітка у неї була. Так, були непогані суперники, але у Фернандес вони були небезпечніші.

Фернандес активніша. Вона більше бере на себе, тому що грає агресивніше. Через те, що вона імпульсивна дівчина, багато емоцій, які її іноді захльостують, вона провалює сети. На відміну від Радукану, яка може довго «розгойдуватися», але потім вона включає колосальну стабільність.

У Фернандес все виходить абсолютно по-іншому. Але, як мені здається, якщо Фернандес не «перегорить», а таке може бути, у неї більш активна психіка (хоча Радукану краще готова до фіналу), то в плані гри у Фернандес є всі комбінації, щоб обіграти Радукану. Так, Емма стабільна, добре тримає задню лінію, але Фернандес може її пробити, якщо психологічно не «перегорить».

У фіналі може бути все, що завгодно. Ви це добре знаєте. Я ризикну і поставлю на перемогу Фернандес.

Ординар: Програш
US Open. Фінал
23:00/11 вер
Емма Радукану – Лейла Фернандес
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі