Еліна Світоліна – Вінус Вільямс. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:00, 28 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Еліна Світоліна – Вінус Вільямс у другому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в середу, 28 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі американка побореться.

Дуже цікава зустріч. За Вінус Вільямс завжди цікаво стежити, нехай хороших результатів у неї давно не було. Але на US Open вона завжди збирається і намагається показати свій найкращий теніс. У першому колі вона перемогла Сайсай Чжен, яка, насправді, не такий простий суперник. Вона грає винахідливо, нестандартно. Не так давно вона виграла турнір в Сан-Хосе, перемігши Аріну Соболенко. Але Вільямс просто розгромила Чжен, віддавши тій лише один гейм.

Еліна Світоліна великих успіхів не досягла на підвідних турнірах. Двічі вона програвала Софії Кенін. У Сан-Хосе українка програла Марії Саккарі. Не можна сказати, що вона зараз готова дуже здорово. Зазвичай у Світоліної виходить додавати по ходу турнірів «Великого шолома». Але і у Вільямс є плани на цю зустріч.

Якщо Вінус буде грати так само якісно, ​​як в матчі першого кола, то у неї є шанси на перемогу. Ну, принаймні, затягнути матч вона точно здатна. З її щільними ударами на харді не так легко впоратися. Тому припущу, що Вінус виграє більше 11,5 геймів.

Ординар: Програш
US Open - 2019. 2-е коло
20:00/28 сер
Еліна Світоліна - Вінус Вільямс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0