Еліна Світоліна – Сіньюй Ван: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

16:00, 08 лип 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Вімблдона, де між собою зіграють Еліна Світоліна – Сіньюй Ван.

Еліна Світоліна

Світоліна виділяється в турі бійцівським характером. Попри всі труднощі вона виходить на корт та веде боротьбу за кожне очко. Тому українка щосезону стабільно посідає лідируючі місця за кількістю камбеків. Еліна стилістично змінила свою гру після повернення в тур. Якщо раніше вона діяла на корті в більш комбінаційній манері, провокуючи суперниць на невиправданий ризик, при цьому відіграючи від глухої оборони, то тепер прагне домінувати на корті. У такій манері Світоліна ніколи раніше не грала, тож природно, що їй потрібен час, щоб адаптуватися до такої гри та менше помилятися. Еліна не приховує, що повернулася в теніс тільки за великими перемогами і титулами. Українка посідає 21-й рядок рейтингу.

Сіньюй Ван

Більшість китайських тенісисток стикаються з однією і тією самою проблемою, вони вміють бити по м’ячу тільки плоско, через це націлені на атакувальну гру. Це читається для суперниць, які за рахунок різаних, накручування м’ячів і укорочених збивають темп поєдинку. Ван зіткнулася з подібною проблемою, яку вона намагається вирішити тим, що частіше вдається до слайсів у затяжних обмінах ударами. 2024 рік є для Сіньюй першим, коли вона весь ігровий час проводить на турнірах категорії WTA. Якимось успіхами тенісистка похвалитися не може, оскільки в більшості випадків чергувала перемоги з поразками в перших колах.

Розбір поєдинку

Ван прибилася до трав’яних кортів, які їй стилістично підходять. У китаянки в арсеналі потужна подача, вона часто виходить до сітки і за рахунок форхенду швидко завершує розіграші. Світоліна знає, як протистояти таким суперницям, українка завжди може почати збивати темп та ритм матчу. Крім цього, Еліна дивує стабільною подачею на Вімблдоні. Пропоную поставити на тотал більше.

Ординар: Програш
Вімблдон
16:00/8 лип
Еліна Світоліна - Сіньюй Ван
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі