Еліна Світоліна – Йоханна Конта. Прогноз і ставка Олександра Золотогорського

19:00, 03 вер 2019
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор на телеканалі «2+2» і головний редактор FootballHub Олександр Золотогорський склав прогноз на матч Еліна Світоліна – Йоханна Конта у чвертьфіналі US Open.

Еліна Світоліна чудово виступає на US Open і вже в чвертьфіналі зустрінеться з Йоханною Контою. Це ще та стадія, де українка вважається фаворитом – якщо пройде далі, можливий поєдинок із Сереною Вільямс.

І недарма на Еліну дають 1.5. В принципі можете скористатися цим множником, якщо вам не потрібен великий коефіцієнт.

Світоліна комфортно перемогла дуже неприємну суперницю Медісон Кіс, а це вже багато значить. І взагалі на цьому турнірі українка ще не віддала суперницям жодного сету.

Конта – це її клієнтура. Світоліна дуже добре її знає, вони навіть грали в парі. Еліна навіть напередодні гри спокійно поділилася рецептами гри проти Конти: швидко рухатися, надійно грати ззаду… Все це Світоліна вміє робити дуже добре. Та й рахунок особистих зустрічей 4:0 на її користь.

Нарешті, ще один аргумент: наша Ястремська нещодавно в двох сетах обіграла Конту в Торонто, Світоліна ж достатньо легко і також у двох сетах вже тут на US Open, розібралася із Даяною.

Про що це свідчить? Вогнева потужність Ястремської вище, ніж у Конти. Але для Світоліної зараз це не проблема. Вона буде швидко рухатися, надійно грати ззаду, затягуватиме розіграші, а Конта помилятиметься.

Втім, якщо хочете зіграти на високому коефіцієнті, спробуйте перемогу Світоліної у трьох сетах. Вона все ж має колись віддати хоча б сет. А боротьба у чвертьфіналі, як не як, а має бути.

Тут дуже високий коефіцієнт – 3.5 на Фавбет.

Ординар: Програш
US Open - 2019. 1/4 фіналу
19:00/3 вер
Еліна Світоліна – Йоханна Конта
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0