Еліна Світоліна – Ешлі Барті. Прогноз Олександра Золотогорського

14:30, 11 лют 2017

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський дає прогноз на другий матч першого дня протистояння в Кубку Федерації між Україною та Австралією. Наша перша ракетка Еліна Світоліна зіграє проти Ешлі Барті. 

Оптимізм оптимізмом, але радив би не применшувати небезпеку, що можуть створити австралійки. Те, що не приїхала Стосур – не так і добре для нас. Саманта зараз вже на схилі своєї кар’єри, і грає дуже нестабільно. А от Ешлі Барті – фактор Х. Її в жодному разі не можна недооцінювати. Не дивіться на рейтинг, не жартуйте про не зовсім спортивну статуру. Вона потенціально – гравець ТОП-50.

Австралійка має дуже глибокий форхенд, вона незручна для будь-кого, і Еліні доведеться до неї на початку матчу пристосовуватися. Ніхто поки в цьому сезоні не обігрував Барті в двох сетах. І Бартель, і Кербер (!) було непросто.

Ні, я звичайно вірю в перемогу Світоліни. Але! Вона даватиметься непросто. Нам пропонують не дуже високий тотал, і, думаю, цим можна скористатися. Тотал більше 19 (перемога Еліни 6-4, 6-3 – це вже повернення) на Marathonbet оцінюють в 1.93.

Ординар: Виграш
Кубок Федерації
14:30/11 лют
Еліна Світоліна – Ешлі Барті
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0