Еліна Світоліна – Дар’я Касаткіна: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

22:05, 03 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Еліна Світоліна – Дар’я Касаткіна у 3-му колі US Open.

Даря Касаткіна витягла дуже складний матч у другому колі. Вона поступалася Маркеті Вондроушовій, гра не виходила. Але на характері їй вдалося взяти другий сет. А в третьому було дуже багато нервів, постійні брейки. І все-таки Касаткіна перемогла фіналістку Олімпіади.

Але зараз матч для Касаткіної буде ще важчим. Вона ніколи не обігравала Еліну Світоліну, поступилася в усіх п’яти зустрічах. Деякі поразки були зовсім вже без боротьби. Стиль українки дуже неприємний для Касаткіної. Світоліна дістає всі м’ячі й при можливості швидко переходить в контратаку. А Касаткіній часто не вистачає потужності, щоб чисто виграти м’яч, забити. Чисто тактично переграти Світоліну важко.

Мені здається, росіянці не вдасться перервати невдалу серію в матчах з українкою. Буває так, що суперник незручний і ти нічого не можеш придумати. Світоліна два матчі виграла у двох сетах, відчуває себе добре. Припускаю, що менш як (21.5) гейм буде в цій зустрічі.

Ординар: Виграш
US Open. 3-є коло
22:05/3 вер
Еліна Світоліна – Дар’я Касаткіна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі