Еліна Світоліна – Анастасія Павлюченкова. Прогноз Олександра Золотогорського

02:00, 20 січ 2017

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський звертає свою увагу на виступ першої ракетки України Еліни Світоліної на Australian Open. Наступний матч має стати для неї непростим випробуванням.

Еліну Світоліну очікує перший серйозний іспит на Australian Open. В українки дуже сприятлива сітка, вона може зайти дуже далеко. Але спочатку треба долати бар’єр у вигляді Анастасії Павлюченкової. А це зовсім не так просто, як здається.

Росіянка просто винищила дуже перспективну співвітчизницю Віхлянцеву. Перебила її, і взагалі грала дуже потужно. Павлюченкова – в порядку. І це буде бій.

Рахунок особистих зустрічей – 2:1 на користь росіянки. Але останній матч у Токіо на харді виграла якраз Світоліна. У боротьбі. 7-6. 6-4. І цей розклад приблизно відповідає нинішньому розподілу сил.

Не хочу брати якісь тотали (хоча «більше» читається). Думаю, цей матч треба зіграти більшим коефіцієнтом. Спрогнозую, що виграє Еліна. Вона зараз все ж таки сильніша. Але матиме проблеми. Виграє в трьох сетах. І за це Parimatch дає коефіцієнт 3.5.

Ординар: Програш
Australian Open
02:00/20 січ
Еліна Світоліна - Анастасія Павлюченкова
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
12
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0