Експреси на ЛЄ від Миколи Марчука

22:00/19 лип '18

Експрес 1

Іртиш Павлодар – Тракай

У першому матчі між цими командами ми побачили нічию, але сьогодні на мою думку нічиї не буде, бо “Іритиш Павлодар” буде грати при рідних трибунах, а це вагомий плюс, бо навіть на виїзді казахи змогли на рівних грати із “Тракаєм”, тому ставлю на господарів, бо гості не будуть мати підтримки і важкий переліт додасть втоми гостям, тому ставка п1.

Молде-Гленавон

“Молде” у першому матчі сенсаційно зазнало поразки і на мою думку головна причина цьому недооцінка суперника, тому потрібно усе виправити, щоб пройти у наступний раунд змагань, тому очікую, що при рідних трибунах “Молде” буде нестися вперед і здобуде переконливу перемогу, а та прикра поразка залишиться лише в історії.

АІК – Шемрок Роверс

“АІК” у першому матч здобув для себе прийнятний результат, бо зміг на виїзді перемогти, тому у матчі відповіді буде набагато легше, а от суперник має грати на атаку, щоб мати шанси на успіх , але на мою думку цим може скористатись “АІК” який буде ловити суперника на контра-атаках, тому очікую перемоги господарів, які в рідних стінах повинні перемагати.

Експрес 2

Аполлон Лiмассол – Стумбрас

У першому матчі між цими командами сенсаційно перемогу здобула команда із Литви, але на мою думку команді пощастило, бо суперник контролював гру, але не зміг забити потрібні голи, тому при рідних стінах “Аполлон” повинен усе змінити на свою користь, бо суперник не найсильніший, плюс рідні стіни повинні допомогти, тому вірю у прохід господарів.

Маккабі Тель-Авів – Ференцварош
У першому матчі між цими командами ми побачили результативну гру і на цей раз думаю голів теж буде достатньо, особливо я чекаю від господарів, які змогли відзначитись на виїзді і це покращує їхні шанси на вихід у наступний раунд. Думаю матч завершиться переконливою перемогою господарі 3-1 за рахунок підтримки власних вболівальників.

Бейтар Єрусалим – Чихура

“Бейтар” у першому матч не зміг знайти ключик від воріт “Чіхура” і тому тепер потрібно усе потрібно вирішувати у другому матчі , де суперник буде грати на виїзді , а це вагомий плюс для команди із Єрусалима, бо у суперника не буде підтримки,як це було у попередньому матчі. Думаю матч буде результативним лише з одного боку і завершиться 2-0 перемогою “Бейтара”

Експрес 3

Тітоград – Б-36 Торсхавн

У першому поєдинку між цими командами не було забито жодного м’яча, але сьогодні на мою думку результат не повториться, бо “Тітоград” уже буде грати при рідних трибунах, плюс не буде важкого перельоту, тому очікую, що господарі будуть грати виключно на атаку і відзначаться двома або трьома голами, тому ставка на господарів.

Осієк – Петрокуб

“Осієк” у першому матчі мене розчарував, бо не зміг подужати скромну команду із Молдови “Петрокуб”, тому сьогодні я очікую від “Осієка” набагато більшого, бо команда буде грати при рідних трибунах, та й склад треба визнати більш потужніший ніж у суперника. Тому ставка на переконливу перемогу господарів.

Домжале – Шірокі Бріег

Дуже цікавий поєдинок на нас очікує, бо команди завжди грають на забиті голи, особливо “Домжале”, який без забитого м’яча поле вкрай рідко покидає, тому я не думаю, що варто ставити на перемогу команд, а краще поставити на скромний тотал у матчі, бо голи я впевнений точно будуть і попередній матч це довів.

Експрес: Програш
-1300₴
18:00/19 лип
Іртиш Павлодар-Тракай
19:00/19 лип
Молде-Гленавон
20:00/19 лип
АІК-Шемрок Роверс
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Експрес: Програш
-700₴
20:00/19 лип
Аполлон Лiмассол - Стумбрас
20:00/19 лип
Маккабі Тель-Авів - Ференцварош
20:00/19 лип
Бейтар Єрусалим - Чихура
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Експрес: Програш
-1000₴
21:30/19 лип
Тітоград - Б-36 Торсхавн
21:45/19 лип
Осієк - Петрокуб
22:00/19 лип
Домжале - Шірокі Бріег
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0