Експреси на Лігу Чемпіонів від Миколи Марчука

22:00/24 лип '18

Црвена Звезда – Судува

“Црвена Звезда” перший свій матч в кваліфікації ЛЧ буде проводити вдома і це вагомий плюс, бо уже у першому матчі можна вирішити долю виходу у наступний раунд, бо суперник явно слабший у всіх аспектах, особливо у майстерності виконавців, плюс “Црвени Звезди” буде шалена підтримка,яка буде нести команду вперед. Думаю матч завершиться переконливою перемогою господарів.

Легія Варшава – Спартак Трнава

“Легія” у попередньому раунді плей-офф Ліги Чемпіонів впевнено пройшла суперника, особливо легко вдалася перемога у рідних стіна, але це і не дивно, бо в команди була хороша підтримка, щодо суперника, то команда дуже важко пройшла свого опонента, бо перемогла завдяки мінімальній перемозі вдома. Думаю матч буде проходити повністю за домінування “Легії” на полі і тим чекаю від неї перемоги.

Астана – Мідтьюлланн

“Астана” під керівництвом Романа Григорчука на даний момент виглядає дуже потужною, бо команда не знає поразок у чемпіонаті, а виступ у попередньому раунді плей-офф ЛЧ довів, що команда має серйозні наміри боротися за вихід у груповий етап Ліги Чемпіонів, щодо суперника, то команда провалила старт сезону набравши лише одне очко у двох стартових турах, тому очевидно, що в команди не все добре і можуть виникнути проблеми, бо суперник вкрай серйозний і мало ймовірно, що команда з Данії зможе протистояти увесь матч проти команди Григорчука, яка на відмінно від суперника не летіла таку далеку відстань. Думаю матч завершиться перемогою господарів.

Експрес: Програш
-757₴
21:30/24 лип
Црвена Звезда - Судува
22:00/24 лип
Легія Варшава - Спартак Трнава
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Експрес: Програш
-518₴
17:00/24 лип
Астана - Мідтьюлланн
21:30/24 лип
Црвена Звезда - Судува
22:00/24 лип
Легія Варшава - Спартак Трнава
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0