Експресс на матчі збірних від Вані Грубяка

21:45/11 чер '17

Польща безсумнівний фаворит своєї групи, лише прикра втрата очок в Казахстані, коли поляки вели в рахунку 2-0, не дала нашим сусідам досягти стопроцентного результату. Без сумніву, там була лише розслабленість, бо зашвидко команда повірила в перемогу. В домашніх стінах Польща буде грати лише на перемогу і як мінімум 1 гол зможе забити.
Данія все ще має примарні шанси зачіпитись за першу сходинку, якщо виграє всі наступні ігри, але це наврядчи. Та проти захисту Казахстану Еріксен і компанія виглядають явним фаворитом, адже казахи пропускають дуже багато, що і зроблять в цьому матчі. Також в прекрасній формі нападаючий Лейпціга Поульсен, який додає шансів на гол.
Англія ще не пропускала у цьому відбірному циклі, а Шотландія для них хороший суперник, щоб не розслаблятись і зіграти максимально надійно в обороні, тим самим не давши своїм сусідам набрати три очки і зменшити їхні шанси на друге місце в групі. На жаль в Англії вже є декілька травм, тому більш надійно брати х2, а не гол гостей.
Австрія дуже слабко виглядає в обороні, а в цій зустріці їм треба ще і йти вперед, що відкриє вільні зони для господарів і вони зможуть реалізувати їх в як мінімум один гол, адже в обороні Ірландія грає досить непогано, і одного м’яча може вистачити для перемоги. Саме з рахунком 1-0 завершилась перша зустріч.
Словенія бореться за другу сходинку в групі, адже Англія без проблем займе перше місці і на пряму відправиться на чемпіонат світу в Росію. А ось на друге місце претендують Шотландія, Словенія та Словакія. Думаю Мальта ще святкує перемогу над Україну і не факт, що на матч вийдуть тверезі футболісти, хоча професіональних футболістів знайти дуже складно, можливо хіба вихідець з Нігерії. В цьому матчі думаю не буде розгромної перемоги, адже Мальа гарно ставить автобус і навіть Англія їм забила не багато. Але 2-0 господарі виграють.

Експрес: Виграш
+891₴
1. Ірландія - Австрія
11.06.2017 21:45 ЕЕТ
2. Казахстан - Данія
10.06.2017 19:00 ЕЕТ
3. Шотландія - Англія
10.06.2017 21:45 ЕЕТ
4. Польща - Румунія
10.06.2017 19:00 ЕЕТ
5. Словенія - Мальта
10.06.2017 19:00 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0