Експрес від Рівненко Андрія.

20:00/29 лис '17

Не раджу в беттінгу застосовувати експреси, але в рамках формату конкурсу і турнірного положення спробую ризикнути.

Перший матч, який я розгляну, це один з поєдинків в Кубку України. В Харкові чинний володар трофею буде приймати Верес. Команда з міста Рівне стала відкриттям цього сезону та на всьому його протязі демонструє доволі стабільну гру. Немає сумніву, що сьогодні підопічні Юрія Вірта прикладуть максимум зусиль, щоб спробувати пройти донецьку команду. Зважаючи на те, що Шахтар в останній час не надійно діє у захисті, то вірогідність того, що обидві команди зможуть відзначитись значно більше, ніж це відображається у коефіцієнті.

Наступна подія відбудеться в Італії, регіоні Емілія – Романья, де пройде один з матчів 1/16 Кубка країни. Господарі поля Сассуоло буде приймати Барі. Незважаючи на те, що команди з різних ліг, явного фаворита тут немає. «Чорно-зелені» після зміни тренера розпочали сезон вкрай невдало та знаходяться у чемпіонаті у нижні частині турнірної таблиці. Барі навпаки очолює список команд у Серії Б та є головним претендентом на підвищенню у класі. Попри те, господарі змінили напередодні головного тренера, який включив в заявку найсильніших гравців. Тому зміна емоційного фону повинна додати мотивацію гравцям Сассуоло.

У Франції мою увагу прикув матч, де головний аутсайдер ліги буде приймати Марсель. Гості фаворит зустрічі. «Біло-блакитні» в цьому сезоні демонструють якісний та атакуючий футбол. На передодні матчу значимих кадрових проблем немає. Тому повинні впевнено перемагати команду, яка за 14 турів, тільки в двох поєдинках набирала очки.

Експрес: Програш
-1003₴
19:30/29 лис
Шахтар - Верес
16:00/29 лис
Сассуоло - Барі
20:00/29 лис
Мец - Марсель
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0