Експрес від Миколи Марчука

19:30/29 лип '18

Спартак Москва – Оренбург

“Спартак” розпочинає сезон із домашнього матчу проти “Оренбурга”, який на мою думку буде боротися за те, щоб залишитися в еліті і не вилетіти, хоча керівництво заявляє, що команда буде боротися за єврокубки, хоча я в цьому дуже сумніваюся, щодо прогнозу, то прогнозую впевнену перемогу “Спартака”,бо і рідні стіни допоможуть і майстерність виконавців набагато вища.

Шахтар Донецьк – Арсенал Київ

“Шахтар” у першому матчі сезону переміг “Десну” і хоча у команди не все вдавалося і моменти були у суперників, але це все можна віднести через початок сезону і з кожним матчем “Гірники” будуть додавати, щодо “Арсенала”, то команда зазнала поразки від “Львову”, який не найсильніший суперник у чемпіонаті і тим якщо “Арсенал” зазнав поразки з різницею у два м’ячі від такої скромної команди, то що буде ,якщо команда зіграє з одною із кращих команди України і Європи. Думаю матч завершиться впевненою перемогою “Шахтаря” .

ФК Львів – Динамо Київ

“Львів” хоча і переміг у першому матчі , але поки важко сказати чи ця команда буде стабільна у своїх виступах, щодо “Динамо”, то команда на даному етапі виступає дуже впевнено, бо дві перемоги над складними суперниками були взяти без пропущеного голу, тому очевидно, що команда дуже добре попрацювала в плані відпрацювання гри у захисті, думаю матч завершиться перемогою “Динамо” за рахунок майстерності своїх виконавців.

СК Дніпро-1 – Гiрник-Спорт

“Дніпро-1” дуже вдало стартував у чемпіонаті, бо переміг на виїзді доволі легко “Рух”, тому очевидно, що у команди стоїть завдання вийти Прем’єр-Лігу, щодо суперника, то
команда в рідних стінах зазнала поразки від “Сум” і на мою думку команда буде боротися цього сезону за те, що залишитися. Думаю матч завершиться перемогою господарів в яких набагато потужніший склад ніж у суперника.

Експрес: Виграш
+931₴
19:00/28 лип
Спартак Москва - Оренбург
19:30/29 лип
Шахтар Донецьк - Арсенал Київ
19:30/28 лип
ФК Львів - Динамо Київ
19:00/28 лип
СК Дніпро-1 - Гiрник-Спорт
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0