Експрес від Glasgow Smile

21:45, 25 бер 2017

За останні 7 років збірні Португалії та Угорщини зустрічалися лише раз, але яким видався той матч! Це була гра групового етапу ЧЄ-2016, в якій угорці тричі виходили вперед, а суддя зафіксував рахунок 3:3. Із восьми, зіграних на двох, матчів відбору лише один закінчився з ТМ1.5. Збірна Португалії програла у першому турі збірній Швейцарії, а після цього тричі перемогла, забивши при цьому 16 голів. Не думаю, що португальців влаштує друга підсумкова позиція в групі. Команда тепер буде грати в кожному матчі на перемогу і здатна “пробити” ТБ1.5 самостійно.

Збірні Болгарії та Нідерландів непогано стартували у кваліфікаційному раунді. Сформувалася трійка (третьою командою являється збірна Швеції), яка претендує на друге місце у групі, першою з якої, скоріше за все, випаде збірна Болгарії. Обидві збірні грають доволі результативно – у 4 стартових матчах голландці лише один провели з ТМ1.5 (проти Франції), як і болгари, у зустрічі з білорусами. Між собою команди провели 6 поєдинків і в кожному було забито бодай два голи. Тенденція повинна продовжитись, збірній Нідерландів необхідно забивати в цьому матчі.

Зустріч лідерів групи “H”. Збірна Бельгії повинна показати у цьому матчі, хто головний фаворит групи. Бельгійці стартували дуже вдало – 4 перемоги в 4 матчах з різницею м’ячів +20. Греки, на диво, теж непогано виглядають і ще ні разу не програли. Але ж з ким вони грали? Єдиним більш-менш серйозним суперником можна вважати збірну Боснії та Герцеговини, яку греки не змогли перемогти вдома. Гра проти збірної Бельгії покаже реальний рівень греків. Програти не розгромно буде вважатися успіхом.

Тут все просто: зустрічається команда – один з фаворитів ЧС-2018 і збірна, яка і через 50 років не потрапить до фінальної частини самого важливого міжнародного футбольного форуму. Збірні Франції та Люксембургу провели 13 особистих зустрічей, в яких карликова збірна ні разу не забивала двічі, а французи забивали від 2 до 8 голів. Такі збірні як Люксембург, Андорра, Гібралтар і тд. запрошуються на відбіркові турніри лише заради популяризації футболу. Ніхто не очікує результату від команд, футболісти яких працюють дантистами, директорами шкіл чи листоношами (збірна Ісландії виняток).

Експрес: Програш
-1009₴
21:45/25 бер
Португалія - Угорщина
21:45/25 бер
Болгарiя - Нідерланди
21:45/25 бер
Бельгія - Греція
21:45/25 бер
Люксембург - Франція
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі