Експрес Олександра Золотогорського на турнір в Маямі: Конта – Азаренко і Кіз – Кербер

02:00, 31 бер 2016

Українців у одиночних змаганнях в Маямі вже немає, але цей надзвичайно престижний турнір все одно інтригує. Журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2», постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Олександр Золотогорський зробив прогноз на два останні чвертьфінали і виділив основних фаворитів турніру. 

Мені здається, що ім’я майбутнього переможця турніру в Маямі серед жінок якраз і заховано у нижній половині сітці. І це або Анжеліка Кербер, або Вікторія Азаренко. Після вильоту Серени Вільямс саме вони – найбільші фаворити. І мій експрес – на їхні перемоги в чвертьфіналі (а потім вже нехай розігрують між собою, хто гратиме у фіналі).

Щодо білоруски багато слів не треба. Дуже поважаю Йоханну Конту. Але впоратися з Азаренко їй буде практично нереально. Вікторія зараз надзвичайно потужно виступає: виграла в Індіан-Веллсі і абсолютно не збирається зупинятися. Мугуруса їй створила певні проблеми, але відчувалося, що попри тимчасові перепони, Азаренко грає з величезним запасом міцності. Тож спокійно беремо першим множником її перемогу за 1.28 на William Hill.

З Кербер – складніше. Після тріумфального  Australian Open в її грі настав відчутний спад. Були абсолютно необов’язкові поразки від суперниць істотно нижчого рівня. Але в Маямі Анжеліка серйозно взялася за справу. В матчі з Тімеєю Бабош дуже сподобалася рухливість Кербер і спрямованість на перемогу. Було важко, але скажу вам, що угорка – дуже непростий суперник. Дуже стрімко прогресує, дуже непогано подає. Тут у Маямі Бабош обігрувала Кароліну Плішкову, а це дуже показово!

Не думю, що Медісон Кіз запропонує Кербер щось особливе. Так, американка дуже перспективна, грає у агресивний потужний теніс. Але рахунок особистих зустрічей 3:1 на користь німкені. І головне, Анжеліка дала зрозуміти, що повертається на свій чемпіонський рівень. І якщо вона знову гратиме, як в Австралії, її взагалі ніхто не обіграє. 1.73 на Кербер виглядає непогано. А загальний коефіцієнт експресу дуже приємний – 2.21.

Експрес: Виграш
WTA Miami
20:00/30 бер
Конта – Азаренко
WTA Miami
02:00/31 бер
Кіз – Кербер
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0