Експрес Олександра Золотогорського на Australian Open-2016: Дювал – Світоліна та інші матчі

03:30/19 січ '16

Журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2», постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Олександр Золотогорський запропонував черговий експрес на Australian Open-2016 за участі українських тенісистів. У програмі другого дня виступи трьох наших тенісисток.

Ех, не пощастило з першим моїм українським експресом на Australian Open. І ніби все правильно розрахував, але підвів Ілля Марченко. Що зробиш, він і сам визнав, що матч проти австралійця Ясіки став для нього найгіршим на турнірах Grand Slam.

Нічого, рухаємося далі… У другий день турніру до боротьби долучаться ще три наші тенісистки.

Щодо Еліни Світоліної в мене особливих сумнівів немає. Американка Вікторія Дювал – з іншої ліги. Вони нещодавно зустрічалися на Кубку Хопмана, і Еліна легко перемогла 6-4, 6-1. Беремо перемогу Світоліної в 2 сетах з коефіцієнтом 1.3 на PariMatch.

Леся Цуренко гратиме з Варварою Лепченко. Отут вже все складніше. І розклад не на користь українки. Леся у цьому сезоні повела лише один матч і програла Цветані Піронковій у двох сетах. Лепченко виглядала куди впевненіше. Вона чудово себе почуває на хардовому покритті, та й в особистих зустрічах рахунок 3:1 на користь американки. Причому вигравала вона на великих турнірах – у минулому році на USOpen в двох сетах. 2014-го тут в Австралії і теж у першому колі – у трьох. Можна сподіватися на сенсацію від українки, але важко уявити, що Лепченко не візьме хоча б сет. За фору (+1.5) по сетах дають 1.21.

І головний матч для нашого експресу, адже тут ми зачепимо високий коефіцієнт, – Марина Заневська – Лара Арруабаррена. Українка в чудовому стилі подолала кваліфікацію, в останньому колі, наприклад, спокійно подолавши міцну португалку Ларшер де Бріту. Проти іспанки в неї є шанси. Суперник не бомбер, Арруабаррена – грунтовичка, на харді має мінімально позитивний баланс. Не знаю щодо перемоги, але Марина точно побореться і гру затягне. Я прогнозую рівний матч з обопільними шансами. І думаю, що «тотал більше 20 геймів» має заходити. Це така собі ставка зі страховкою, наприклад за рахунку 6-4, 6-4 станеться повернення. Беремо за 1.65.

Тож, перемноживши всі ці події, отримаємо фінальний коефіцієнт 2.595, або 2.6, якщо округлити. Непогано, можемо легенько перевіритися. І не забувайте вболівати за наших!

Експрес: Виграш
1. Вікторія Дювал - Еліна Світоліна
19.01.2016 03:30 ЕЕТ
Australian Open-2016
2. Леся Цуренко - Варвара Лепченко
18.01.2016 04:30 ЕЕТ
Australian Open-2016
3. Лара Арруабаррена - Марина Заневська
18.01.2016 06:00 ЕЕТ
Australian Open-2016
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0